RD KLADRUBY – K PRODEJI

 

 Dispozice – 4+1

Zastavěná plocha – 131,4 m²

Celková užitná plocha – 106 m²

Celková plocha pozemku – 653 m²

Cena domu včetně DPH

3 980 000,- Kč

Nabízíme Vám k prodeji nadstandardní dřevostavbu rodinného domu v Kladrubech. Město Kladruby leží 5 km od Stříbra a 30 km od Plzně. Dům se nachází v nově vzniklé, klidné obytné zóně na kraji města.

Jedná se o typový dům „TOPIK“ z nabídky G-servis. Všechny místnosti jsou přístupné z centrální haly. Denní část domu je umístěna v pravé části domu, noční část je navržena do levé části domu. Dům má samostatnou technickou místnost s WC, která je přístupná i z terasy. Terasa je částečně krytá. Obývací pokoj, kuchyně a jídelna tvoří jeden společný obytný prostor.

Konstrukce domu je tvořena z masivních dřevěných panelů – systém DEKPANEL. Střešní krytinou jsou betonové tašky, okna jsou zasklena izolačními trojskly, podlahovými krytinami v domě jsou dlažba a vinyl. V domě jsou osazeny obložkové zárubně, dveře a sanita od předních českých výrobců. Na stropech je přiznána dřevěná konstrukce stropů z pohledových KVH profilů. Vytápění domu je řešeno kondenzačním plynovým kotlem napojeným na teplovodní podlahové vytápění. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, plynovod a kanalizaci, dešťová voda je svedena do jímky pro zálivku zahrady. 

Dům je nyní ve výstavbě a budoucí majitelé mohou během stavby ovlivnit výběr barev a dekorů v interiéru i exteriéru domu. Dům bude dokončen a připraven k předání na podzim roku 2020.