O NÁS

Stručně o nás

Firma vznikla dne 5. dubna 2019. Zabýváme se výstavbou dřevostaveb rodinných domů od projektu po dokončení na klíč nebo do fáze hrubé stavby, dodáváme a montujeme krovy, pergoly a altány. Dodáváme také roubenky, které stavíme moderním ověřeným systémem z BSH profilů opracovaných na CNC centru. Kromě projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení poskytujeme pro zákazníky zpracování vizualizací rodinných domů nebo dřevěných konstrukcí do posledního detailu. 

 

Zkušenosti v oboru a bohaté portfolio

I když firma BUBEN HOMES s.r.o. má krátkou historii, my nejsme v oboru žádnými nováčky. Máme více než desetileté zkušenosti v oboru výstavby dřevostaveb. Máme za sebou desítky úspěšných realizací staveb rodinných domů a komerčních prostor. Ani pergoly, altány a krovy pro nás nejsou žádnou neznámou, jelikož jsme tyto stavby realizovali v minulosti na nejrůznějších místech v ČR. Tyto cenné zkušenosti jsme získali během práce v jiné firmě s širší působností, než je výstavba dřevostaveb. My jsme se na tuto činnost chtěli více zaměřit a proto jsme se rozhodli založit vlastní firmu s názvem BUBEN HOMES s. r. o. Našim cílem je budovat vlastní značku založenou na víře v kvalitní produkty a spokojených zákaznících. 

 

Individuální přístup k zákazníkovi

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a je pro nás novou výzvou. Vždy se snažíme splnit všechny požadavky a přání zákazníka a odvést perfektní práci. Každý dokončený projekt a spokojený zákazník je pro nás nejen potěšením, ale věříme, že i tou nejlepší reklamou. 

 

Software

Používáme nejmodernější software pro navrhování konstrukcí a proto nás na stavbě jen tak nic nepřekvapí. Jako jedni z mála firem ve stavebnictví si všechny dřevěné konstrukce připravujeme sami a výstupy z programu putují rovnou do výroby a proto máme vše plně pod kontrolou. 

 

Není zaměstnanec, jako zaměstnanec

Zaměstnance si pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby měli kladný vztah k tomu, co děláme.